DUK

Atsakome į dažniausiai
užduodamus klausimus

Būsto įsigijimo atmintinė

Paruošėme Jums būsto įsigijimo atmintinę.
Apie sudėtingus dalykus – paprastai ir aiškiai.

Atsisiųsti atmintinę

Pirmiausia, reikėtų išsirinkti patikusį būstą, parkavimo vietą ir sandėliuką. Tuomet yra pasirašoma preliminari sutartis ir per 5 darbo dienas sumokamas 15 % pradinis įnašas. Taip Jūsų butas laikomas rezervuotu.

Jei Jūsų bankas to reikalauja, reikia pateikti sertifikuoto vertintojo atliktą Turto vertinimą, kai buto statybos baigtumas Registrų centre yra įregistruojamas ne mažiau kaip 80 proc. Vertintoją svarbu pasirinkti iš Jūsų banko pateikiamo vertintojų sąrašo.

  • Jei būstas perkamas su kreditu – visiškas atsiskaitymas atliekamas po Pagrindinės pirkimo – pardavimo sutarties pas notarą pasirašymo.
  • Jeigu būstas perkamas be kredito, pilnas atsiskaitymas atliekamas Pagrindinėje pirkimo – pardavimo sutartyje numatyta tvarka (iki arba po notarinės sutarties pasirašymo).

Pasirašius Pagrindinę pirkimo – pardavimo sutartį Jums įteikiami raktai nuo būsto ir tuomet apdailos darbų pradžia jau yra galima.

Po Pagrindinės pirkimo-pardavimo sutarties reiktų sudaryti tiesiogines sutartis su šilumos, elektros ir vandens tiekėjais.

Citus_Irma_bigFile_1

Irma

  • Telefonas 8 655 56408
  • El. paštas info@link-ten.lt
Citus_Dziuginta_bigFile_2

Džiuginta

  • Telefonas 8 682 02 272
  • El. paštas info@link-ten.lt

Kiti projektai
Uždaryti

Kol kas tik dar vienas WordPress tinklalapis

Uždaryti

Neradote svajonių būsto?

Jis gali būti kituose mūsų projektuose:

LINK TEN

Visos priežastys kokybiškam gyvenimui


Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.