Privalumai

Vietoj manifesto

VISKAS, KO REIKIA TAU.

Viskuo įsitikinkite patys – erdvūs butai, puiki kaimynystė, miesto centras pasiekiamas ranka! Visas gyvenimas kaip ant delno. O dar net neprasitarėme apie 500 kv. m. kiemą. Nepriekaištingai suderinta žavaus šurmulio ir gaivios žalumos mikstūra.

POILSIO ZONOS.

Kuomet akys pavargs nuo kompiuterio šviesos, o galvą norėsis pailsinti nuo miesto šurmulio – ramybę atrasi parkelyje prie pat namų. Šiuolaikiškas žalias šlaitas, moderni aplinka su japoniško sodo perspektyva. Vilioja, tiesa? O jei parkelio negana, Neries senvagės slėnis ir Šeškinės šlaitų draustinis motyvuos rinkti žingsnius kasdien.

KONCENTRUOTAS GĖRIS.

Tobulinome ir gludinome idėjas, kol atradome aukso viduriuką. Butai su panoraminėmis terasomis, erdvės investicijai ar verslo svajonėms. Mažiems ir dideliems, vienam ir visai šeimai. Neabejojame, čia vietą sau ras kiekvienas.

VISADA RASI VIETOS SAU.

Nebereikės sukti galvos – automobilį bus kur palikti. Siūlome požeminį dviejų aukštų parkingą su virš šimto vietų.

ĮSITIKINK KOKYBE.

Mes esame už ilgaamžiškumą, todėl kiekvienas sprendimas kruopščiai apgalvotas. Deriname kokybę ir įspūdingą atmosferą, o ši formulė dar niekuomet nenuvylė.

DIZAINO SPRENDIMAI TAU.

Pasirūpinome, kad ne tik aplinka džiugintų akį, bet, kad ir namai primintų žurnalų viršelius. Pasiūlysime dizainerių, kurie padės įsirengti tokius namus, apie kokius visuomet svajojai.

Kiti projektai
Uždaryti

Kol kas tik dar vienas WordPress tinklalapis

Uždaryti

Neradote svajonių būsto?

Jis gali būti kituose mūsų projektuose:

LINK TEN

Visos priežastys kokybiškam gyvenimui


Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.