Privalumai

Vietoj manifesto

NIEKO NAUJO.

Seną giesmę žinom – kiekvienas NT projektas vystytojui yra pats geriausias, kaip savas vaikas. Mes pasakysim tiek: siūlom gerus butus už gerą kainą, kaimynystėj gyvens puikūs žmonės, o miesto centras pats ateis į tavo rajoną – kartu su parduotuvėlėm, barais, darbais ir gyvenimu.

CHILL ZONOS.

Prie namo parkelis – bet ne kokios nors Monet kūdros, o šiuolaikiškas žalias šlaitas, vidinis kiemas su vaifajum darbui ir japoniško sodo perspektyva. Išsinešim visus įrankius vos baigę, tad statybų triukšmas chillint netrukdys.

KONCENTRUOTAS GĖRIS.

Laužėm galvą, braižėm vėl ir vėl, kol radom auksinę formulę – butai ir kiemai suplanuoti belekaip efektyviai. Klinkerio fasadas, stogo terasos, kiemeliai darbui ir poilsiui, o jau butai! Atrodo, tikrai apie viską pagalvojom.

YRA TOS VIETOS.

Dėl šito Vilniuj visiem skauda galvą, bet ramiai – požeminiam parkinge du aukštai, virš šimto vietų, o ir dvirką bus kur numest. Viską paslėpėm požemy, nes pievutė jaukiau už hektarą betono.

AKIM MATOMA.

Čia ne aukso moneta, dantim kokybės nepatikrinsi, bet juk ir taip matosi – klinkeris ir anūkų sulauks, balkonai bei terasos jau Miško arduose pasiteisino ir net apdovanojimų gavo. O A+ efektyvumo klasę įsimylėsi su pirma šildymo sąskaita.

EKSTRA MYLIA.

Sakai, abejoji, ar skoningai įsirengsi savo spotą? Nieko, skambtelk – pažįstam dizainerių ir turim savų. Kartu nuspręsit, ko norisi, ir viską įgyvendinsim už draugišką kainą.

Kiti projektai
Uždaryti

Kol kas tik dar vienas WordPress tinklalapis

Uždaryti

Neradote svajonių būsto?

Jis gali būti kituose mūsų projektuose:


Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.