Privalumai

Vietoj manifesto

VISKAS, KO REIKIA TAU.

Nedaugžodžiausime – kiekvienas NT projektas vystytojui yra pats geriausias, kaip vaikas savo motinai. Todėl viskuo įsitikinkite patys – erdvūs butai, puiki kaimynystė, o miesto centras pasiekiamas ranka! Visas gyvenimas kaip ant delno.

POILSIO ZONOS.

Kuomet akys pavargs nuo kompiuterio šviesos, o galvą norėsis pailsinti nuo miesto šurmulio – ramybę atrasi parkelyje prie pat namų. Šiuolaikiškas žalias šlaitas, moderni aplinka su japoniško sodo perspektyva. Vilioja, tiesa?

KONCENTRUOTAS GĖRIS.

Tobulinome ir gludinome idėjas, kol atradome aukso viduriuką. Viską padarėme taip, kad namuose ir šioje kaimynystėje norėtum būti ir svečius kviesti. Neabejojame, čia vietą sau ras kiekvienas.

VISADA RASI VIETOS SAU.

Nebereikės sukti galvos – automobilį bus kur palikti. Siūlome požeminį dviejų aukštų parkingą su virš šimto vietų.

ĮSITIKINK KOKYBE.

Mes esame už ilgaamžiškumą, todėl kiekvienas sprendimas kruopščiai apgalvotas. Deriname kokybę ir įspūdingą atmosferą, o ši formulė dar niekuomet nenuvylė.

DIZAINO SPRENDIMAI TAU.

Pasirūpinome, kad ne tik aplinka džiugintų akį, bet, kad ir namai primintų žurnalų viršelius. Pasiūlysime dizainerių, kurie padės įsirengti tokius namus, apie kokius visuomet svajojai.

Kiti projektai
Uždaryti

Kol kas tik dar vienas WordPress tinklalapis

Uždaryti

Neradote svajonių būsto?

Jis gali būti kituose mūsų projektuose:

LINK TEN

Visos priežastys kokybiškam gyvenimui


Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.